top of page
recenze.png
Pavlina V.
27 let Jablonec n. Nisou
Z důvodu státních opatření a nutnosti nosit roušku se mi vyskytla lehká dermatitida. Po týdenním užívání Fantomu Derma se pleť zcela zahojila. Změny byly vidět již po 3 dnech. 
h1.jpg
h.jpg
recenze.png
Jakub Grežo
Soukromá osoba Žatec
Fantom Derma je pro nás skvělý pomocník. Otci zmizel ekzém na stehnu, který se mu neustále objevoval a nevěděl si s ním rady. Mně osobně pomáhá při pravidelném užívání 2x denně pro zjemnění pokožky na obličeji i v oblasti nohou. Jelikož rád chodím běhat, jsem rád, že jsem našel produkt, který moji pokožku na nohou udržuje vyživenou a zdravou - pomáhá mi také na zklidnění otoků a lehkých šrámů.
recenze.png
Simona Mrhálková
Student Týn nad Vltavou
Výborný produkt! Pomohl mi na akné a suchou kůži. Navíc krásně voní :) I všechny kamarádky chválí. Nedám na něj dopustit. Fantom Derma doporučuji!
Screenshot_2.jpg
Kateřina Hůšová
Umělkyně
"Jsem opravdu spokojená! Mám boty jako nové! Po prvním použití balzámu Fantom jsem se do něj zamilovala, zvlášt do jeho příjmené medové vůně!"
IMG_3708.jpg
Jiří Větrovský
Taxi Mníšek pod Brdy
"Fantom balzám nám pomáhá udržovat čistotu i příjemnou vůni v našich taxících. Snadno mě zbavil i mušek na motorkářské kombinéze a přilbě."
1385587_728928917134732_2098346907_n.jpg
Róbert Hartmann
Zvukař
"Balzam Fantom používam na ošetrovanie plastov, koženky, ale aj laku na mojom starom aute. Je perfektný a odporúčam ho vyskúšať aj ostatným ktorý ho ešte nepoznajú.
Screenshot_3.jpg
Tomáš Skala
Soukromá osoba
"Balzámem se starám o své kožené boty, aby sloužily co nejdéle. Díky ošetření jim nevadí voda nebo v zimně sůl a kůže nepraská. Veškeré nečistoty lehce odstraním jedním tahem pomocí hadříku."
Screenshot_1.jpg
Jan Buchal
Soukromá osoba
"Balzám od Fantoma mi zachránil mojí oblíbenou koženou tašku! Nosím ji každý den na schůzky a do kanceláře a byla už pěkně rozedřená. Tónovací balzám (tmavý) úžasně dobarvil a taška vypadá téměř jako nová."
bottom of page