Pavlina V.
27 let Jablonec n. Nisou
Z důvodu státních opatření a nutnosti nosit roušku se mi vyskytla lehká dermatitida. Po týdenním užívání Fantomu Derma se pleť zcela zahojila. Změny byly vidět již po 3 dnech. 
Jakub Grežo
Soukromá osoba Žatec
Fantom Derma je pro nás skvělý pomocník. Otci zmizel ekzém na stehnu, který se mu neustále objevoval a nevěděl si s ním rady. Mně osobně pomáhá při pravidelném užívání 2x denně pro zjemnění pokožky na obličeji i v oblasti nohou. Jelikož rád chodím běhat, jsem rád, že jsem našel produkt, který moji pokožku na nohou udržuje vyživenou a zdravou - pomáhá mi také na zklidnění otoků a lehkých šrámů.
Simona Mrhálková
Student Týn nad Vltavou
Výborný produkt! Pomohl mi na akné a suchou kůži. Navíc krásně voní :) I všechny kamarádky chválí. Nedám na něj dopustit. Fantom Derma doporučuji!
Kateřina Hůšová
Umělkyně
"Jsem opravdu spokojená! Mám boty jako nové! Po prvním použití balzámu Fantom jsem se do něj zamilovala, zvlášt do jeho příjmené medové vůně!"
Jiří Větrovský
Taxi Mníšek pod Brdy
"Fantom balzám nám pomáhá udržovat čistotu i příjemnou vůni v našich taxících. Snadno mě zbavil i mušek na motorkářské kombinéze a přilbě."
Róbert Hartmann
Zvukař
"Balzam Fantom používam na ošetrovanie plastov, koženky, ale aj laku na mojom starom aute. Je perfektný a odporúčam ho vyskúšať aj ostatným ktorý ho ešte nepoznajú.
Tomáš Skala
Soukromá osoba
"Balzámem se starám o své kožené boty, aby sloužily co nejdéle. Díky ošetření jim nevadí voda nebo v zimně sůl a kůže nepraská. Veškeré nečistoty lehce odstraním jedním tahem pomocí hadříku."
Jan Buchal
Soukromá osoba
"Balzám od Fantoma mi zachránil mojí oblíbenou koženou tašku! Nosím ji každý den na schůzky a do kanceláře a byla už pěkně rozedřená. Tónovací balzám (tmavý) úžasně dobarvil a taška vypadá téměř jako nová."

Kontakt

FANTOMS s.r.o.
Husova 17,
398 06 Mirovice

fantom.sro@seznam.cz


+420 602 453 805

© 2019 by FANTOMS s.r.o.

Důležité informace

Menu