top of page

Věděli jste, že Fantom balzámy Vám slouží od roku 1993? Za tuto dobu prošly vývojem až dospěly k unikátnímu složení s širokým využitím. Hlavní výhodou našich balzámů je složení. Neobsahují vodu, žádná chemická barviva, terpentýny, parabeny a ani žádnou parfemaci.

foto web.jpg

"Když výrobek pomáhá v každodenním životě

i mé rodině, je to skvělá věc pro každého

zákazníka."

František Švec

výkonný ředitel

Jak to celé začalo?

 

V devadesátých letech jsem prodával špičková průmyslová lepidla. Abych zlepšoval své prezentace, pozoroval jsem na každém trhu a výstavišti také ostatní prodejce.

Na jednom takovém zahraničním veletrhu jsem spatřil zajímavou prezentaci jednoduchého ošetřování kožených výrobků.

Prodejce kolemjdoucí doslova šokoval rychlostí výsledku. Jednoduše zákazníkům natřel boty houbičkou. Téměř okamžitě po ošetření polil špičku boty vodou, aby ukázal, jak obuv skvěle vypadá a současně odpuzuje vodu.
 
I pro mě to byl fascinující a přesvědčivý zážitek. Hned jsem si výrobek koupil. Na konci prodejního dne jsem k tomuto prodejci znovu zašel. Začali jsme domlouvat vlastní distribuci v ČR.

Rozhodnutí, které jsem udělal v roce 1993, jsem nikdy nelitoval. Celým srdcem jsem přesvědčen, že když výrobek pomáhá v mé domácnosti, tak bude skvěle sloužit i každému, kdo si jej zakoupí. Čas, který jsme s Robertem trávili diskusemi nad novými možnostmi, se také vyplatil.

Pokud jste vyzkoušeli balzám Fantom, jistě mi dáte za pravdu, že je úžasný. Já si dodnes pamatuji to nadšení, když jsem poprvé viděl rychle a čerstvě naleštěné boty, po kterých stékají kapičky vody.

Ano, mé nadšení se stalo součástí úspěšného a rostoucího prodeje.  Naše nadšení stále roste. Zákazníci se vracejí, kupují opakovaně pro své známé a příbuzné. Při prodeji si doslova užívám neskutečnou pohodu a spokojenost lidí, kteří výrobky znají, používají a také sami osobně doporučují ve svém okolí.

bottom of page