top of page

Pozor: Fantoms není Fantomas, regenerační účinky balzámu Derma 3 v 1 nezmizí

balzam_cr.png

..poznejte sílu přírody

Věděli jste, že většina Čechů zanedbává svoji pleť a v pokročilém věku pak nedbalé péče o ni litují? Na kůži se tak podepisuje stres, věk, nezahojené jizvy a popáleniny, špatná výživa během extrémních změn počasí a další faktory,

které nás denně obklopují. Jsme zahlceni tolika úkoly a povinnostmi, že večer už jen padneme do postele a jsme rádi, že stihneme sprchu.

Spálená záda od slunce necháme být, protože bolest za 3 dny přejde. Doufáme, že jizva po pádu z kola se zahojí sama od sebe nebo nebude vidět. A dámy doufají, že když se odlíčí až ráno, tak to bude stačit. 

Později ale zjistíme, že naše omezená péče není ideální, jak jsme si mysleli.

Zanedbáváme sami sebe. Po čase spálená záda sice už nebolí, ale pokožka trpí. Koleno se zahojilo, ale bohužel jizva je větší, než bychom si přáli. Ženy v pozdějším věku zjistí, že na nich vrstvy make - upu zanechaly větší stopu, než si byly ochotné připustit. To znamená, že v pokročilém věku budete litovat, stejně jako většina lidí před Vámi. Protože jste pro svoji pleť neudělali maximum.

Naštěstí pro Vás máme řešení! Dovolte nám představit Fantom Derma 3 v 1! S tímto jedinečným balzámem podpoříte regeneraci Vaší pleti a poznáte výsledky své péče, kterou Vám nikdo nevezme. 

ekzem.jpg

Nevěříte? Máme pro vás recenze zákazníků, kteří si účinky balzámu vyzkoušeli na vlastní kůži. 

recenze.png
Jakub Grežo
26 let | Žatec
Fantom Derma je pro nás skvělý pomocník. Otci zmizel ekzém na stehnu, který se mu neustále objevoval a nevěděl si s ním rady. Mně osobně pomáhá při pravidelném užívání 2x denně pro zjemnění pokožky na obličeji i v oblasti nohou. Jelikož rád chodím běhat, jsem rád, že jsem našel produkt, který moji pokožku na nohou udržuje vyživenou a zdravou - pomáhá mi také na zklidnění otoků a lehkých šrámů.
recenze.png
Pavlina V.
27 let | Jablonec n. Nisou
Z důvodu státních opatření a nutnosti nosit roušku se mi vyskytla lehká dermatitida. Po týdenním užívání se pleť zcela zahojila. Změny byly vidět již po 3 dnech. 
h1.jpg
h.jpg

  • Složení balzámu: včelí vosk, karnaubský vosk, výtažky kořenových rostlin a dále Aqua, Glycerin, Petrolatrum, Lanolin, Cera Alba, Talc, Paraffin, Copernicia Cerifera Cera a Talc. Je tedy velmi jemný a dobře vstřebatelný a pokožku hydratuje a vyživuje. Navíc podporuje její regeneraci. Tiší podráždění a podporuje hojení ekzémů a opruzenin.

  • Díky svým jedinečným účinkům zklidňuje pokožku a zajišťuje její hojení. Je tedy vhodný na léčbu menších popálenin, kdy tiší bolest a obnovuje zasažená místa. 

  • Fantom Derma 3 v 1 se také podílí na zacelení poraněných míst
    a snižuje  riziko, že jizvy po zranění budou viditelné.

  • Antioxidační účinky balzámu vaši pleť chrání. 

 

S balzámem Derma 3 v 1 získáte přírodní českou kosmetiku, která je vhodná pro celou rodinu, takže by určitě neměla chybět ve Vašem nočním stolku nebo v rodinné lékárničce. Navíc při objednávce na našem  e-shopu nad 1000 Kč získáte dopravu ZDARMA! 

 

                   


 

P.S. Pokud této nabídky nevyužijete teď, ale např. až za týden, bude Vaší pokožce líto, že  ještě nepocítila jedinečné účinky našeho balzámu.

bottom of page