top of page

Oživte svou obuv, kabelky, bundy

nábytek, plasty a spoustu dalších věcí

..ať vypadají stále jako nové

O PRODUKTU

Balzámy Fantom svým složením výborně čistí, vyživují, změkčují a chrání většinu hladkých povrchů. Umožňují ošetřeným materiálům dýchat, efektivně je impregnují (odpuzují vodu) a snižují jejich opotřebení. V naší nabídce naleznete tmavý tónovací balzám, světlý balzám a voňavé varianty, které provoní ošetřený povrch.

balzamy.png

OŽIVUJE BARVY

Tónovací balzám skvěle poslouží s kompletní renovací (obnovením) každého tmavého odstínu koženého povrchu. Snadno dobarvíte i lehké ošoupání nebo škrábance.

VYŽIVUJE A CHRÁNÍ

Světlý balzám dodá kůži potřebnou výživu a ochranu. Zabraňuje popraskání a zpuchření kůže. Vaše věci budou opět jako nové a měkké.

ODPUZUJE VODU

Unikátní složení balzámu odpuzuje veškerou vodu, která jednoduše steče po povrchu pryč. Stačí houbičkou nebo měkým hadříkem rovnoměrně rozetřít.

PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Naše balzámy obsahují pouze včelí vosk, lanolin, jojobový olej, karnaubský vosk, výtažky z kořenových a tropických rostlin. Neobsahuje vodu, žádná chemická barviva, terpentýny, parabeny a ani žádnou parfemaci!

ČTYŘLÍSTEK-min.png
Screenshot_2.jpg
Kateřina Hůšová
Umělkyně
"Jsem opravdu spokojená! Mám boty jako nové! Po prvním použití jsem se do něj zamilovala, zvlášt do jeho příjmené medové vůně!"
Screenshot_3.jpg
Tomáš Skala
Soukromá osoba
"Balzámem se starám o své kožené boty, aby sloužily co nejdéle. Díky ošetření jim nevadí voda nebo v zimně sůl a kůže nepraská. Veškeré nečistoty lehce odstraním jedním tahem pomocí hadříku."
Screenshot_1.jpg
Jan Buchal
Soukromá osoba
"Balzám od Fantoma mi zachránil mojí oblíbenou koženou tašku! Nosím ji každý den na schůzky a do kanceláře a byla už pěkně rozedřená. Tónovací balzám (tmavý) úžasně dobarvil a taška vypadá téměř jako nová."
IMG_3708.jpg
Jiří Větrovský
Taxi Mníšek pod Brdy
"Fantom nám pomáhá udržovat čistotu i příjemnou vůni v našich taxících. Snadno mě zbavil i mušek na motorkářské kombinéze a přilbě."
bottom of page