top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraFantom

Připravte svou obuv na PODZIM

Tak mnoha z nás i dětem opět začal nový školní rok a s ním i nejrůznější nákupy školních pomůcek, oděvů a také obuvi.


Počasí začne být stále více proměnlivější, často i deštivější, a tak vás určitě napadne otázka: "Máme doma vůbec nějaký kvalitní ošetřující přípravek na naši novou obuv?"  Po chvíli přemýšlení a hledání zjistíme, že nastal takový zároveň malý, ale i velký problém.

 

Buď nic nenajdeme nebo maximálně nějaký chemický aerosolový postřik, který v dnešní době způsobí pouze poškození našeho zdraví svými chemickými výpary. Zde se nabízí právě otázka: " Už máte ve své domácnosti náš přírodní balzám Fantom, který naprosto skvěle, rychle a dokonale ochrání všechny barevné odstíny vašich i dětských kožených bot, před poškozením od promočení deštěm, následnou tvorbou map a popraskáním povrchové vrstvy?".


Jestli ho nemáte a nic o něm ještě nevíte, tak šup šup na náš web www.fantoms.cz, kde najdete spoustu dobrých rad a informací, jak si svoji krásnou obuv zachováte v perfektním stavu, ošetřenou tímto přírodním balzámem, který je maximálně citlivý k pokožce vašich rukou i životnímu prostředí.

Světlý balzám dodá kůži potřebnou výživu a ochranu. Zabraňuje popraskání a zpuchření kůže. Vaše věci budou opět jako nové a měkké.


Tmavý balzám skvěle poslouží s kompletní renovací (obnovením) každého tmavého odstínu koženého povrchu. Snadno dobarvíte i lehké ošoupání nebo škrábance.


Při pravidelném používání balzámů FANTOM nebude žádné počasí pro hladké povrchy vaší i dětské obuvi nikdy špatné a vaše věci se vám za to odvděčí dlouhou životnostín a krásným vzhledem.

Pamatujte: Příroda a kůže si vždy skvěle rozuměly!


Mějte krásné podzimní dny s našimi balzámy FANTOM

167 zobrazení

Comentarios


bottom of page