top of page

Je ultra jemný a jedinečný přírodní balzám
s antioxidačním učinkem k vnějšímu použití, který
hojí, zklidňuje a vyživuje pokožku.

..poznejte sílu přírody

O PRODUKTU

Vhodný k péči o pokožku při kožních problémech - na lokální ložiska ekzému, lupenky a dalších. Rychlá regenerace kůže při hojení zacelených ran, drobných popálenin, naraženin. Skvělý tišící a zklidňující účinek při spálení a následném výrazném zarudnutí pokožky např. od slunce. Chrání pokožku v zimních měsících před popraskáním, vysoušením i proti účinkům silných mrazů a větrů má protizánětlivé účinky, urychluje hojení a obnovu pokožky na postiženém místě.

how-to-find-your-skin-type-today-main-00

CHRÁNÍ POKOŽKU

Kůže je neustále vystavena vnějším vlivům. Pokud o pokožku pravidelně nepečujete, může po čase docházet k jejímu vysoušení, podráždění či popraskání. Suchá a popraskaná kůže může mít mnoho příčin. Nejčastěji to bývá špatné prokrvení, používání nevhodných, nekvalitních mýdel a chemické kosmetiky.

PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Aqua, Glycerin, Petrolatrum, Lanolin, Cera Alba,
Talc, Paraffin, Copernicia Cerifera Cera, Talc

ČTYŘLÍSTEK-min.png
loga.jpg

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Balzámy mají certifikáty od Ministerstva zdravotnictví ČR
a Státního Zdravotního Ústavu v Praze. Proto mohou používat “Zelený bod” ,který je důkazem, že neškodí zdraví ani přírodě. Neobsahují žádné chemické látky, terpentýny, parabeny ani silikon.

IMG_3708.jpg
Jiří Větrovský
Taxi Mníšek pod Brdy
"Fantom nám pomáhá udržovat čistotu i příjemnou vůni v našich taxících. Snadno mě zbavil i mušek na motorkářské kombinéze a přilbě."
Screenshot_3.jpg
Tomáš Skala
Soukromá osoba
"Balzámem se starám o své kožené boty, aby sloužily co nejdéle. Díky ošetření jim nevadí voda nebo v zimně sůl a kůže nepraská. Veškeré nečistoty lehce odstraním jedním tahem pomocí hadříku."
1385587_728928917134732_2098346907_n.jpg
Róbert Hartmann
Zvukař
"Balzam Fantom používam na ošetrovanie plastov, koženky, ale aj laku na mojom starom aute. Je perfektný a odporúčam ho vyskúšať aj ostatným ktorý ho ešte nepoznajú.
Screenshot_1.jpg
Jan Buchal
Soukromá osoba
"Balzám od Fantoma mi zachránil mojí oblíbenou koženou tašku! Nosím ji každý den na schůzky a do kanceláře a byla už pěkně rozedřená. Tónovací balzám (tmavý) úžasně dobarvil a taška vypadá téměř jako nová."
bottom of page