Je ultra jemný a jedinečný přírodní balzám
s antioxidačním učinkem k vnějšímu použití, který
hojí, zklidňuje a vyživuje pokožku.

..poznejte sílu přírody

1/1

O PRODUKTU

Vhodný k péči o pokožku při kožních problémech - na lokální ložiska ekzému, lupenky a dalších. Rychlá regenerace kůže při hojení zacelených ran, drobných popálenin, naraženin. Skvělý tišící a zklidňující účinek při spálení a následném výrazném zarudnutí pokožky např. od slunce. Chrání pokožku v zimních měsících před popraskáním, vysoušením i proti účinkům silných mrazů a větrů má protizánětlivé účinky, urychluje hojení a obnovu pokožky na postiženém místě.

CHRÁNÍ POKOŽKU

Kůže je neustále vystavena vnějším vlivům. Pokud o pokožku pravidelně nepečujete, může po čase docházet k jejímu vysoušení, podráždění či popraskání. Suchá a popraskaná kůže může mít mnoho příčin. Nejčastěji to bývá špatné prokrvení, používání nevhodných, nekvalitních mýdel a chemické kosmetiky.

PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Aqua, Glycerin, Petrolatrum, Lanolin, Cera Alba,
Talc, Paraffin, Copernicia Cerifera Cera, Talc

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Balzámy mají certifikáty od Ministerstva zdravotnictví ČR
a Státního Zdravotního Ústavu v Praze. Proto mohou používat “Zelený bod” ,který je důkazem, že neškodí zdraví ani přírodě. Neobsahují žádné chemické látky, terpentýny, parabeny ani silikon.

Jiří Větrovský
Taxi Mníšek pod Brdy
"Fantom nám pomáhá udržovat čistotu i příjemnou vůni v našich taxících. Snadno mě zbavil i mušek na motorkářské kombinéze a přilbě."
Tomáš Skala
Soukromá osoba
"Balzámem se starám o své kožené boty, aby sloužily co nejdéle. Díky ošetření jim nevadí voda nebo v zimně sůl a kůže nepraská. Veškeré nečistoty lehce odstraním jedním tahem pomocí hadříku."
Róbert Hartmann
Zvukař
"Balzam Fantom používam na ošetrovanie plastov, koženky, ale aj laku na mojom starom aute. Je perfektný a odporúčam ho vyskúšať aj ostatným ktorý ho ešte nepoznajú.
Jan Buchal
Soukromá osoba
"Balzám od Fantoma mi zachránil mojí oblíbenou koženou tašku! Nosím ji každý den na schůzky a do kanceláře a byla už pěkně rozedřená. Tónovací balzám (tmavý) úžasně dobarvil a taška vypadá téměř jako nová."

Kontakt

FANTOMS s.r.o.
Husova 17,
398 06 Mirovice

fantom.sro@seznam.cz


+420 602 453 805

© 2019 by FANTOMS s.r.o.

Důležité informace

Menu