Zachovejte krásu dřevěného a ratanového nábytku..

..a prodlužte jeho životnost!

1/1

O PRODUKTU

Balzámy Fantom svým složením výborně čistí, vyživují, změkčují a chrání většinu hladkých povrchů. Umožňují ošetřeným materiálům dýchat, efektivně je impregnují (odpuzují vodu) a snižují jejich opotřebení. V naší nabídce naleznete tmavý tónovací balzám, světlý balzám a voňavé varianty, které provoní ošetřený povrch.

OŽIVUJE BARVY

Tmavý balzám výborně zrenovujete i drobné vrypy v nábytku. Použijete ho také na renovaci tmavých odstínů dřeva, kterému navrátíte původní vzhled. Ošetřený nábytek bude skvěle vypadat, vydrží mnohem déle ochráněný před nepřízní času nebo počasí.

VYŽIVUJE A CHRÁNÍ

Světlý balzám vyživý Váš nábytek a předejde jeho vysychání a následnému popraskání. Zvláště pak zahradní nábytek, který je vystavoven také povětrnostním podmínkám, vlhku, prudkému slunci nebo mrazu.

ODPUZUJE VODU

Unikátní složení balzámu odpuzuje veškerou vodu, která jednoduše steče po povrchu pryč. Stačí houbičkou nebo měkým hadříkem rovnoměrně rozetřít.

PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Naše balzámy obsahují pouze včelí vosk, lanolin, jojobový olej, karnaubský vosk, výtažky z kořenových a tropických rostlin. Neobsahuje vodu, žádná chemická barviva, terpentýny, parabeny a ani žádnou parfemaci!

Jiří Větrovský
Taxi Mníšek pod Brdy
"Fantom nám pomáhá udržovat čistotu i příjemnou vůni v našich taxících. Snadno mě zbavil i mušek na motorkářské kombinéze a přilbě."
Tomáš Skala
Soukromá osoba
"Balzámem se starám o své kožené boty, aby sloužily co nejdéle. Díky ošetření jim nevadí voda nebo v zimně sůl a kůže nepraská. Veškeré nečistoty lehce odstraním jedním tahem pomocí hadříku."
Róbert Hartmann
Zvukař
"Balzam Fantom používam na ošetrovanie plastov, koženky, ale aj laku na mojom starom aute. Je perfektný a odporúčam ho vyskúšať aj ostatným ktorý ho ešte nepoznajú.
Jan Buchal
Soukromá osoba
"Balzám od Fantoma mi zachránil mojí oblíbenou koženou tašku! Nosím ji každý den na schůzky a do kanceláře a byla už pěkně rozedřená. Tónovací balzám (tmavý) úžasně dobarvil a taška vypadá téměř jako nová."

Kontakt

FANTOMS s.r.o.
Husova 17,
398 06 Mirovice

obchod@fantoms.cz


+420 602 453 805
+420 382 274 108

© 2019 by FANTOMS s.r.o.

Důležité informace

Menu